Mūsu uzņēmums kopš 2008. gada aktīvi nodarbojas ar Sibīrijas lapegles koksnes pārstrādi. Uzņēmuma ražotnes atrodas Smoļenskā (Krievijā) un Pleskavā (Krievijā).
Pamatprodukcija, kuru ražojam no Sibīrijas lapegles, ir šāda:

– apzāģēti un neapzāģēti dēļi
– terases dēļi
– dažāda ēvelēta produkcija

Pašlaik mūsu uzņēmums aktīvi sadarbojas ar Vācijas, Francijas, Itālijas un Nīderlandes uzņēmumiem. Pateicoties mūsu šķirošanas un zāģēšanas speciālistu lielajai pieredzei, mūsu produkcija atbilst Eiropas prasībām un tai ir augsta kvalitāte.
Ražošanai nepieciešamos izejmateriālus mēs saņemam no Krasnojarskas novada un Irkutskas apgabala ziemeļiem, izmantojot dzelzceļa transportu. Mūsu pārstāvji Sibīrijā rūpīgi atlasa Sibīrijas lapegles apaļkokus. Mēs iepērkam tikai pirmā griezuma kokus ar blīviem gadu gredzeniem, kuru diametrs ir 36 cm un lielāks, bet garums — 4 un 6 m.

Sibīrijas lapegle (Larix sibirica) ir plaši sastopama lielākajā daļā Krievijas reģionu, bet īpaša vērtība koksnes cietības dēļ ir tieši Sibīrijā augošajai lapeglei jeb Sibīrijas lapeglei, kura ir labi pazīstama koksnes speciālistiem un cienītājiem. Cietības raksturlielumu un izturības pret mehāniskiem bojājumiem ziņā Sibīrijas lapegle praktiski neatpaliek no Krievijas mežu galvenā koka — ozola. Atšķirība minētajos raksturlielumos par labu ozolam ir mazāk nekā viens procents, turklāt īpašā veidā žāvēta Sibīrijas lapegles koksne praktiski nepūst, jo tajā pietiekamā daudzumā atrodas kauleņkoku sveķi.

Pateicoties šīm Sibīrijas lapegles unikālajām īpašībām, no tās var būvēt ne vien mājas uz sauszemes, kuras kalpos simtiem gadu, bet arī kuģus un pat būves ūdenī, jo Sibīrijas lapeglei nekaitē ne sāļš ūdens, ne grauzēji, ne vaboles, ne ūdens mikroorganismi. Kā piemēru šeit var minēt Venēciju, kā arī vecos, labi saglabājušos kuģus.

No lapegles izgatavoti vagondēļi, terases dēļi, grīdas dēļi un parkets būs sava veida ieguvums arī ekoloģiskajā ziņā, jo lapegles koksnes sastāvā ir kauleņkoku sveķi un tā nav jāpiesūcina ar ķīmiskiem līdzekļiem aizsardzībai pret pūšanu.
Sibīrijas lapegles koksni galvenokārt izmanto konstrukcijās, kuras nonāk saskarē ar ārējo vidi.

– NEAPZĀĢĒTI SIBĪRIJAS LAPEGLES DĒĻI
– Mūsu ražotā produkcija atbilst Eiropas kvalitātes 0.-1. šķirai.

Sazāģēšanai izmantojamos baļķus atlasa ļoti rūpīgi: bez zariem, puves, sēnīšu bojājumiem, pelējuma, plaisām un citiem defektiem.
Sazāģēts dēlis ir viens no viskvalitatīvākajiem izstrādājumiem no Sibīrijas lapegles ražotās produkcijas sarakstā. Neapzāģētu Sibīrijas lapegles materiālu izgriež no stumbra pirmā griezuma.

Izvēlētā baļķa diametrs ir vismaz 36 cm, attālums starp gadu gredzeniem nedrīkst pārsniegt 1,5–2 mm. Tādēļ var apgalvot, ka no kokzāģētavas izejošā materiāla kvalitāte atbilst augstām kvalitātes prasībām. Neapzāģētu materiālu pārsvarā izmanto kā līmētas koksnes produkcijas izejmateriālu. Dēļus izmanto arī galdniecības un mēbeļu rūpniecības uzņēmumi.