NEAPZĀĢĒTI SIBĪRIJAS LAPEGLES DĒĻI
Mūsu ražotā produkcija atbilst Eiropas kvalitātes 0.-1. šķirai.
– Sazāģēšanai izmantojamos baļķus atlasa ļoti rūpīgi: bez zariem, puves, sēnīšu bojājumiem, pelējuma, plaisām un citiem defektiem.
– Sazāģēts dēlis ir viens no viskvalitatīvākajiem izstrādājumiem no Sibīrijas lapegles ražotās produkcijas sarakstā. Neapzāģētu Sibīrijas lapegles materiālu izgriež no stumbra pirmā griezuma.
– Izvēlētā baļķa diametrs ir vismaz 36 cm, attālums starp gadu gredzeniem nedrīkst pārsniegt 1,5–2 mm. Tādēļ var apgalvot, ka no kokzāģētavas izejošā materiāla kvalitāte atbilst augstām kvalitātes prasībām. Neapzāģētu materiālu pārsvarā izmanto kā līmētas koksnes produkcijas izejmateriālu. Dēļus izmanto arī galdniecības un mēbeļu rūpniecības uzņēmumi.

APZĀĢĒTI SIBĪRIJAS LAPEGLES DĒĻI
Produkcijas kvalitāte atbilst Krievijas standartam GOST 26002-83, 1.-4. šķirai.
Apzāģētus Sibīrijas lapegles dēļus galvenokārt izmanto konstrukcijās, kuras nonāk saskarē ar ārējo vidi, piemēram:
– Privātmāju un sabiedrisku ēku fasāžu būvniecībā;
– Terašu un balkonu būvniecībā;
– Jumtu likšanā;
– Žogu un bērnu rotaļu laukumu būvniecībā;
– Piestātņu un tiltiņu būvniecībā;
– Īpašu konstrukcijas elementu, kuri saskaras ar zemi, likšanā;
– Grīdu likšanā;
– Laivu un jahtu būvniecībā.

 

TERASES DĒĻI
Arvien biežāk ne vien terases, bet arī dārza celiņus, kā arī bērnu laukumus un klāju ap baseiniem noklāj nevis ar asfaltu, cementu vai akmeni, bet gan ar brīnišķīgu dabas materiālu — terases dēļiem.
Lapegles terases dēļi ir brīnišķīgs risinājums ārpilsētas mājai, jo tiem nekaitē ne lietus, ne sniegs, ne zema temperatūra. Lapegle ir ļoti blīva un izturīga koku suga, tādēļ tā ir izturīga pret jebkādu ārēju iedarbību, to neapdraud sēnītes un pūšana, un lielā mitrumā tā nedeformējas un neplaisā.
Lai terases dēļi nebūtu slideni, to virsmu padara reljefu. Rievas izskatās pēc samtaina velveta, un no tā arī cēlies ir nosaukums „velvets”. Lapegles terases dēļi kļūs par īstu jūsu pagalma vai dārza rotu. To uzlikšana neaizņem daudz laika, un staigāt pa tiem ir ērti un patīkami pat basām kājām.